Lyhyt kuvaus:
Tuotetiedot
Tuotetunnisteet
UPOUUSI AUTOMAATTISESTA ILMASTOINNISTA KOMPRESSORI
Osatyyppi: Ilmastointikompressorit
Laatikon mitat: 250 * 220 * 200 mm
Tuotteen paino: 5~6KG
Toimitusaika: 20–40 päivää
Takuu: Ilmainen 1 vuoden rajoitukseton kilometritakuu
TUOTEPARAMETRIT
Malli nro
KPR-6347
Hakemus
Mitsubishi Colt (5-ovinen)
Jännite
DC12V
OEM-nro.
AKC200A080A
Hihnapyörän parametrit
5 kpl/φ90,6 mm
Tuotekuva
6347-2
Tuoteparametrit
Malli nro
KPR-6349
Hakemus
Mitsubishi Colt 1.6L (4-ovinen)
Jännite
DC12V
OEM-nro.
AKC200A080
Hihnapyörän parametrit
4PK/φ90.6MM