Lyhyt kuvaus:
VÄHIMMÄISMÄÄRÄ: 10 kpl
Tuotetiedot
Tuotetunnisteet
TUOTEPARAMETRIT
Osan tyyppi
Pysäköinti-ilmastointilaite / Pysäköintijäähdytin / Kattokuorma-auton pysäköinti-ilmastointilaite
Tuotemalli
Hakemus
Auto, kuorma-auto, bussi, asuntoauto, vene
Laatikon mitat
Suunnittelu tuotespesifikaatioiden mukaisesti
Tuotteen paino
38,5 kg
Jännite
12 V/24 V tasavirta
Nimellisvirta
45A/55A
Nimellisteho
1000 W
Jäähdytyskapasiteetti
2000W-3000W
Jäähdytysöljy
PAG68/120ml
Ikkunan vähimmäiskoko
39 * 30,5 cm
Ikkunan enimmäiskoko
84,5 * 59,5 m
Kylmäaine
R134A
Takuu
Ilmainen 1 vuoden takuu ilman kilometrirajoitusta
Koneen ulkokoko
97,5 * 77 * 18,5 cm
Tuotekuva
1-1
Pysäköinti-ilmastoinnin merkitys:
1. Se voi vastata ajohuoneen jäähdytystarpeisiin pohjimmiltaan;
2. Pieni melu, melkein ei vaikuta muihin kuorma-autoilijoihin;
3. Suhteellisesti moottorin käyttökustannukset ovat alhaisemmat kuin ilmastoinnin kytkeminen päälle.
Yläasenteisen monitoimikoneen ominaisuudet:
1. Ei tarvitse koskaan lyödä, ilman auton korin vaurioitumista;
2. Lämpimämpi ilma nousee ylös ja viileämpi ilma laskee, rento ja mukava olo;
3. Ilman putkiliitäntää, jäähdytys nopeasti.
Pakkaus ja toimitus
Neutraali pakkaus ja vaahtomuovilaatikko
Hollysenin pakkaus
Tehdaskuvat
Kokoonpanopaja
Kokoonpanopaja
Koneistuspaja
Koneistuspaja
Mes ohjaamossa
Mes ohjaamossa
Vastaanottajan tai lähettäjän alue
Palvelumme
Palvelu
OEM/ODM
1. Auta asiakkaita tekemään järjestelmäkohtaisia ​​ratkaisuja.
2. Tarjoa teknistä tukea tuotteille.
3. Auta asiakkaita selviytymään myynnin jälkeisistä ongelmista.
Etumme
1. Olemme valmistaneet autojen ilmastointilaitteiden kompressoreita yli 15 vuoden ajan.
3. Hienometalliteräksen käyttö, suurempi jäykkyys, parantaa käyttöikää.
4. Riittävä paine, sujuva kuljetus, parantaa tehoa.
5. Suurella nopeudella ajettaessa syöttöteho pienenee ja moottorin kuormitus pienenee.
6. Sujuva toiminta, alhainen melu, pieni tärinä, pieni käynnistysmomentti.
7. 100 % tarkastus ennen toimitusta.